wybierz autora:
  • Dzisiaj przekazujemy również pozdrowienia od Laury z grupy Smerfów i gratulujemy pięknego kalendarza Dawid ze Smerfów oprócz malowania lepi również bałwana z ciocią , to nic że wiosną.
    Relacja 2020-03-31, 13:17 | autor: Bożena Stelmach
  • Natalia, Janek, Natan i Mateuszek pozdrawiają wszystkie domowe przedszkolaki i panie. Dziękujemy Rodzicom za prezentowanie prac i zabaw Waszych pociech. Kontakt z dziećmi i z Wami jest bardzo sympatyczny.
    Relacja 2020-03-31, 08:12 | autor: Bożena Stelmach
  • Dawid z grupy Smerfów pozdrawia i chwali się swoją pracą
    Relacja 2020-03-30, 13:45 | autor: Bożena Stelmach
  • Nutki pozdrawiają z domów i pokazują swoje zabawy i zajęcia. Witamy Alanka z hodowlą fasoli i starannie wykonanymi kolorowankamii. Dołączyła do nas Kinga, bardzo uważnie wykonuje ćwiczenie graficzne i zrobiła piękne bazie. Brawo! Brawo nasze domowe przedszkolaki
    Relacja 2020-03-30, 07:17 | autor: Bożena Stelmach
  • Witamy Mateuszka ! Brawo! To bardzo miłe zobaczyć jak spędzasz pożytecznie czas w domu i pokazujesz nam swoją starannie wykonaną pracę plastyczną. Dziękujemy Wam Rodzice za kontakt i relacje, Pozdrawiamy cieplutko, trzymajcie się zdrowo!
    Relacja 2020-03-27, 19:02 | autor: Bożena Stelmach
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7