WITAMY SMERFY

Dzisiejszy temat dnia dla Smerfów to Wiosenne kwiaty. Tematy dla dzieci 4, 5 i 6 letnich są ze sobą skorelowane więc obowiązują każdą grupę wiekową .Oczywiście jeśli zajdzie taka konieczność będziemy wyszczególniać zadania dla 6 latków i 5 latków gdyż stopień trudności będziemy dobierać do wieku dzieci. W załączeniu wysyłamy Państwu wiersz który Rodzic powinien przeczytać dziecku. Następnie zadać pytanie : o jakich kwiatach była mowa w wierszu , pokazać te kwiaty na dołączonych ilustracjach .5 latki mogą ,6 latki powinny zapoznać się z zapisem graficznym nazw kwiatów które Rodzic powinien przeczytać.
Zachęcamy też do wykonania kalendarza pogody /W załączeniu wzór i umowne symbole zjawisk atmosferycznych/ i wypełnianie tego kalendarza od dzisiaj przez najbliższy tydzień. Będziemy wdzięczne za podesłanie zdjęć Waszej pracy .
W dalszej części dnia podeślemy zabawy ruchowe i piosenki które przygotowują dla Was Pani Beata i Małgosia.
Pozdrawiamy i życzymy super zabawy
Komunikat 2020-03-26, 11:47 | autor: Bożena Stelmach